Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mielec

Pod honorowym patronatem mieleckiego starosty trwa nabór prac w konkursie plastycznym pod nazwą "Lipa św. Jana Nepomucena drzewem Europy 2021".

W związku ze zwiększającymi się obostrzeniami powodowanymi pandemią koronawirusa, uczestnicy konkursu mogą przesyłać swoje prace online - wykonując zdjęcia lub skany swoich prac. Ważne! Zdjęcie powinno być w formacie jpg lub png; wykonane w wysokiej rozdzielczości, ostre i zrobione bez użycia flesza o rozmiarze nie większym niż 6 MB. Wykonane przez Uczestnika skany lub zdjęcia nie mogą naruszać dóbr osobistych i praw autorskich.

Do zdjęć należy dołączyć załączniki nr 1 i 3, wypełnić je i zeskanować lub zrobić zdjęcie. Załączniki są dostępne na:

https://mielec.krosno.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/x9eK/content/uwaga-zmiany-w-regulaminie-konkursu-o-lipie-

Dokumenty należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie organizator przypomina, że prace nadal można też składać w siedzibach współorganizatorów lub przesyłać pocztą tradycyjną na adresy:

Nadleśnictwo Mielec
Ul. Partyzantów 11, 39-300 Mielec
Z dopiskiem „Drzewo Roku”

LOP ZOP
Ul. Kamińskiego 12, 35-211 Rzeszów
Z dopiskiem „Drzewo Roku”

Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek
Rynek 29, 39-310 Radomyśl Wielki
Z dopiskiem „Drzewo Roku”

Konkurs to kolejna inicjatywa, która ma na celu promocję polskiego Drzewa Roku 2020 w europejskich zmaganiach o palmę pierwszeństwa w przyszłym roku. Odbywa się łącznie w czterech kategoriach wiekowych: 5-6 lat; 7-9 lat, 10-15 lat, 16 lat i więcej.

Technika wykonania prac: dowolna (np. ołówek, kredka, pastele, farby plakatowe, wycinanki itp.), bez użycia materiałów sypkich oraz plasteliny. Prace mają być wykonane techniką płaską na papierze typu brystol o wymiarze A3 (297 mm x 420 mm).

Termin składania prac: do 15.01.2021 r.

ms