Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mielec

Badania Klon/Jawor we współpracy z portalem ngo.pl zapraszają do wypełnienia ankiety służącej diagnozie sytuacji sektora publicznego w dobie pandemii.

- W wyniku szerzącej się od roku pandemii koronawirusa wiele NGO musiało przeformułować swoje działania, zmienić charakter pracy, zawiesić pewne działania lub podjąć nowe. Wiemy, że jej skutki odczuwają wszyscy, także Państwo. Bardzo zachęcamy do włączenia się w ważny projekt badawczy i wypełnienia krótkiej ankiety. Im więcej organizacji weźmie w nim udział, tym rzetelniejsza będzie uzyskana diagnoza sytuacji sektora społecznego - przekazują organizatorzy badania.

Ankietę "Organizacje wobec pandemii" można wypełnić TUTAJ.
• Wypełnienie ankiety zajmie ok. 20 min.
• Wypełniania ankiety nie należy przerywać - po zamknięciu nie będzie można powrócić do swoich wyników.
• Ankieta będzie dostępna online do 17 stycznia 2021.

Raport z badania będzie dostępny bezpłatnie na stronie fakty.ngo.pl w I kwartale 2021 r.

Prowadzone badanie do druga odsłona badania sytuacji NGO w pandemii, pierwsza była prowadzona w maju, a raport z niej jest dostępny TUTAJ.

Tak jak poprzednio, wyniki tego badania będą nagłośnione, a także przekazane kluczowym darczyńcom i decydentom, którzy mogą podjąć działania służące wsparciu organizacji w Polsce.

Jeszcze raz prosimy o włączenie się w ten ważny projekt i wypełnienie ankiety.

Pytania można kierować na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ms