Drużyna „Riders of the storm” reprezentowała ZS im. prof. Groszkowskiego w Mielcu na Turnieju Maszyn Wiatrowych w Jarosławiu. Szkoła po raz pierwszy wzięła udział w tego rodzaju konkursie.

W związku z organizacją „Powiatowego Jarmarku Świątecznego” w najbliższy weekend (14-16 grudnia) czasowo zmieni się organizacja ruchu w rejonie mieleckiej Starówki. Zmianie ulegnie także część kursów mieleckich MKS-ów.

W Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu nowy ultrasonograf i sprzęt do rehabilitacji

W Powiatowym Zespole Placówek Szkolno Wychowawczych w Mielcu od grudnia 2018 r. realizowany jest projekt „First Step – nowa jakość w pracy nauczycieli PZPSW w Mielcu”.

W poniedziałek, 9 grudnia, o godzinie 10:00 zakończył się nabór wystawców na Powiatowy Jarmark Świąteczny w Mielcu. Dziękujemy za zgłoszenia!

15 grudnia w godzinach 12:00-20:00 na mieleckim Rynku odbędzie się Powiatowy Jarmark Świąteczny. Organizatorem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Mielcu.

Już po raz ósmy w historii Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego odbyło się ślubowanie uczniów klasy mundurowej.

W holu Oddziału Gruźlicy i Chorób Płuc mieleckiego szpitala odsłonięta została tablica pamiątkowa dedykowana wieloletniemu Ordynatorowi tego Oddziału – Bogusławowi Warzesze.

W siedzibie mieleckiego Starostwa odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarzadzania Kryzysowego, poświęcone zagrożeniom ASF.

Poradnia Diabetologiczna przy Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu ruszyła z początkiem grudnia w budynku Przychodni Nr 4 (ul. Żeromskiego). Będzie działać, na bazie kontraktu z NFZ.

Mieleckie Starostwo zaprezentowało swój kalendarz na 2020 rok

W mieleckim Starostwie odbyła się konferencja prasowa poświęcona sytuacji w Zespole Szkół im. J. Groszkowskiego. Z dziennikarzami spotkał się odpowiadający za oświatę Andrzej Bryła, wicestarosta mielecki.

Na zgłoszenia wystawców zainteresowanych udziałem w Powiatowym Jarmarku Świątecznym w Mielcu czekamy do poniedziałku, 9 grudnia, do godziny 10:00.