Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mielec

Wszystkie osoby prowadzące działalność gospodarczą lub zamierzające podjąć taką działalność informujemy, że na naszej stronie internetowej www.mielec.pl powstała nowa zakładka „DLA PRZEDSIĘBIORCÓW”.

Można w niej znaleźć informacje dotyczące oferty Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu skierowanej do przedsiębiorców a także ofertę lokali przeznaczonych na działalność gospodarczą, które znajdują się w zasobach Gminy Miejskiej Mielec i Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Mielcu.

Mielecki MARR oferuje szeroki wachlarz instrumentów pomocowych i rozwojowych dla przedsiębiorców. Jest jedną z najstarszych na Podkarpaciu instytucji, która zajmuje się rozwojem przedsiębiorczości.

Posiada pełną ofertę konkurencyjnych pożyczek na rozpoczęcie działalności lub na rozwój. MARR wspiera i udziela dotacje na szkolenia pracowników, a także kadr managerskich. Tworzy warunki rozwojowe dla startupów. Agencja dysponuje także rozbudowaną siecią inkubatorów przedsiębiorczości, gdzie można skorzystać z wielu usług, a także można wynająć lokal pod działalność biurową, a także produkcyjną w konkurencyjnych cenach. Agencja zarządza także Mieleckim Inkubatorem Przedsiębiorczości, który dedykowany jest innowacyjnym startupom i przedsiębiorcom.

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Spółka z o.o. w Mielcu za pośrednictwem zakładki „DLA PRZEDSIĘBIORCÓW” informuje o aktualnej ofercie lokali użytkowych do wynajęcia na terenie miasta Mielca. Opisy i zdjęcia tych lokali można znaleźć na stronie internetowej mzbm.mielec.pl

W zakładce będzie można także znaleźć informacje o lokalach do wynajęcia znajdujących się w zasobach Gminy Miejskiej Mielec.

Edward Tabor
Data publikacji: