
Już w najbliższą sobotę 14 sierpnia, na mieleckich bulwarach odbędzie się festiwal kolorów – impreza rozrywkowo-kulturalna zorganizowana w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego. Projekt złożony został w 2019 roku. Ze względu na obostrzenia nie mógł zostać zrealizowany w 2020 roku. Ku radości wielu mielczan, wydarzenie zostało przełożone na rok 2021.
Punktualnie o godzinie 15:00 na bulwarach przy ul. Rzecznej na najmłodszych mieszkańców Mielca czekać będzie niezliczona liczba baniek mydlanych, natomiast o 17:30 rozpocznie się festiwal kolorów który potrwa do godziny 20:30. Festiwal ognia zaplanowany jest na godzinę 21:00. Imprezę zakończy pokaz fajerwerków.
Dla uczestników zabawy przygotowane będą także inne atrakcje jak choćby darmowe dmuchańce, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, zumba kids czy wesołe miasteczko.
Realizatorem zadania jest Fundacja Klub Młodych Liderów.