Jak wybrać najlepszy deck do hulajnogi dla swoich potrzeb

Hulajnoga wyczynowa posiada wiele ważnych części, ale najważniejszy z nich to deck. To na nim stoisz podczas wykonywania trików i to właśnie do niego podłączone są inne części. Kiedy wybierasz deck do hulajnogi, musisz wziąć pod uwagę kilka czynników. Przedstawimy Ci, czym kierować się podczas wyboru podestu.

Na co zwrócić uwagę wybierając podest

Przy wyborze podkładu, istnieje kilka czynników do rozważenia. Po pierwsze, materiał pokładu powinny być wystarczająco silne, aby utrzymać ciężar zarówno skutera i jeźdźca. jest to część zaraz po kółkach, która najszybciej się zużywa. Podkłady metalowe, takie jak aluminium lub stali są najlepszym wyborem. Musisz też wziąć pod uwagę gdzie będziesz jeździł. Podkłady różnią się od siebie w zależności od przeznaczenia. Do hulajnogi wyczynowej streetowej będzie pasował inny deck niż do parkowej. Streetowe modele posiadają szersze, prostokątne podesty, a te do skatepark mają ścięty deck. Griptape znajdują się na górze decku, niestety szybko się ścierają. W ofercie Movino znajdziesz wiele opcji naklejek, posiadających unikalne i wyjątkowe wzory.

Korzyści z dobrego decku do hulajnogi

Dobrej jakości deck do hulajnogi może mieć kilka ważnych korzyści. Po pierwsze, będzie wspierać ciężar zarówno skutera i jeźdźca, co oznacza, że jest bezpieczny, a hulajnoga pewna w użyciu podczas wykonywania sztuczek. Silny pokład zwiększa również trwałość, co pozwala jeździć przez dłuższy czas bez obawy o zużycie i wymiany podestu.

Dobry podest do hulajnogi pozwoli Ci przenieść swoje triki na wyższy poziom. Pamiętaj, aby dobierać deck, aby był dobrany do reszty konstrukcji hulajnogi. Kiedy wybierzesz swój model decku, wyjedź na skatepark i katuj sztuczki!