Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mielec

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu jako partner projektu "Boost with facebook" zachęca przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu z zakresu podnoszenia kompetencji cyfrowych w biznesie.

Już 15 października w siedzibie Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. odbędzie się bezpłatne szkolenie dla właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu podnoszenia kompetencji cyfrowych w biznesie. W trakcie szkolenia dowiesz się jak znaleźć nowych klientów przy pomocy Facebooka i Instagrama oraz jak tworzyć atrakcyjne materiały marketingowe przy użyciu telefonu.

Na szkolenie można zapisać się po wypełnieniu formularza na stronie https://bwfpoland.splashthat.com.

Partnerami szkolenia są: TARR S.A., Urząd Miasta w Tarnowie, Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu oraz Agencja Rozwoju Przemysłu w Mielcu.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

ms

Galeria zdjęć


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.