Przypominamy, że nabór wystawców na tegoroczny Powiatowy Jarmark Świąteczny w Mielcu zakończy się w poniedziałek, 9 grudnia.

Powiatowy Jarmark Świąteczny w Mielcu został zaplanowany na 15 grudnia. Starostwo Powiatowe w Mielcu, będące organizatorem tego wydarzenia, wciąż jeszcze dysponuje miejscem pod własne stoiska wystawiennicze. Powierzchnia wynajmowana jest zainteresowanym wystawcom za opłata 22 zł/m2. Minimalna powierzchnia do wynajęcia to 2 m2.

Warunkiem udziału w jarmarku jest wypełnienie karty zgłoszenia i przekazanie jej wraz z dowodem wpłaty w terminie do 9 grudnia 2019 roku do Biura Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu – osobiście, przy ul. Wyspiańskiego 6, pok. 321 lub e-mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Należną opłatę należy wpłacić na rachunek bankowy Powiatu Mieleckiego, nr konta: 36 1020 4391 0000 6002 0167 5271 w terminie do 9 grudnia 2019 r., w tytule przelewu wpisując: „Powiatowy Jarmark Świąteczny 2019, opłata wystawowa + imię i nazwisko / nazwa firmy”.

Jednocześnie przypominamy wystawcom, którzy przesłali karty zgłoszeniowe, a nie dokonali opłaty za stoiska, iż nieuiszczenie należnej kwoty w terminie do 9 grudnia br. skutkować będzie anulowaniem zgłoszenia.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Powiatowego Jarmarku Świątecznego, w którym znajdują się wszystkie ważne informacje dotyczące imprezy.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są do pobrania poniżej.

Wszelkie pytania można kierować do biura Organizatora: Biuro Promocji i Informacji pod nr tel.: (17) 78 00 493, (17)78 00 484 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub osobiście ul. Wyspiańskiego 6, pok.: 321 (III p.).

ms

Pliki do pobrania