XV Zlot Pojazdów Zabytkowych w Mielcu już 30 sierpnia 2026

Mielec znów zrobi miejsce dla motoryzacyjnych klasyków XV Zlot Pojazdów Zabytkowych to okazja, żeby z bliska zobaczyć maszyny z duszą, poczuć klimat dawnych lat i spędzić niedzielę w naprawdę wyjątkowej atmosferze. Jeśli lubisz stare auta, motocykle i wszystko, co ma charakter, to warto wpisać tę datę do kalendarza.
Kiedy i gdzie odbędzie się XV Zlot Pojazdów Zabytkowych w Mielcu?
Data i godzina: 30 sierpnia 2026 r. (niedziela), godz. 11:00
Miejsce: ul. Sportowa 1, 39-300 Mielec, Polska
Na ten moment nie podano informacji o cenie, biletach ani miejscu ich zakupu. Szczegóły mają pojawić się bliżej wydarzenia.
Co czeka na uczestników zlotu?
To wydarzenie powinno szczególnie spodobać się osobom, które lubią motoryzację z historią i chętnie oglądają pojazdy, których dziś już prawie nie spotyka się na ulicach.
Zloty zabytkowych pojazdów mają swój niepowtarzalny klimat — można obejrzeć dopracowane detale, porozmawiać z właścicielami i po prostu nacieszyć oko pięknie zachowanymi klasykami. Dla jednych to sentymentalna podróż do przeszłości, dla innych świetna okazja, żeby zobaczyć coś naprawdę oryginalnego.
XV Zlot Pojazdów Zabytkowych w Mielcu — dla kogo będzie ciekawy?
To propozycja nie tylko dla pasjonatów czterech kółek. Takie wydarzenia często przyciągają też rodziny, spacerowiczów i osoby, które po prostu lubią miejskie imprezy z atmosferą.
Szczegóły programu mają zostać podane później, więc warto śledzić kolejne informacje o wydarzeniu.
Ostatnie Artykuły

Policyjny radiowóz i Dolar skradły show na rodzinnym festynie w Trześni

Mielec zaczyna rozmowę o planie ogólnym. Mieszkańcy mogą zgłaszać uwagi

Neo-Nówka w Hali MOSiR - gdzie zaparkować i dojść bez stresu

Majówka w Mielcu nie zwalnia tempa - MOSiR zostawia miejsce na ruch

Mielecka gala pokazała siłę angielskiego i szkolnych talentów

Mielecki policjant zaskoczył na trasie w lodowatym wietrze

Mielec postawił na bezpieczeństwo - osiem drużyn walczyło o finał

Mielec szykuje majowe święto – orkiestra obudzi osiedla i centrum

W SP 7 uczono spokoju w sporze. Uczniowie ćwiczyli mediacje
![[PIŁKA RĘCZNA] Orlen Wisła Płock – Handball Stal Mielec 30:22 w ORLEN Superlidze – gospodarze mieli mecz pod kontrolą](/images/mecz/thumbnails/orlen-wisla-plock-handball-stal-mielec-25042026-3022.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Orlen Wisła Płock – Handball Stal Mielec 30:22 w ORLEN Superlidze – gospodarze mieli mecz pod kontrolą

Skrzydła Życia wystartowały w Mielcu. Krwiodawcy dostaną realne wsparcie

W Mielcu i okolicy rośnie ryzyko benzo(a)pirenu. Ostrzeżenie obejmuje region

Mielec oczami dzieci. Rusza konkurs plastyczny dla najmłodszych

