Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mielec

Uczennice z klasy II TC z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu przeprowadziły wśród młodzieży zbiórkę pieniędzy, z której dochód przeznaczono na zakup najpotrzebniejszych artykułów dla podopiecznych mieleckiego schroniska.

6 grudnia uczennice Aleksandra Zych i Julia Kalicka z pomocą kolegów z klasy II TC dostarczyły „mikołajkowe prezenty” w postaci karmy dla psów i kotów a także żwirku. Uczniowie nie tylko dostarczyli zakupione artykuły, ale także okazali wiele czułości i serca zwierzakom. Ten dzień był pełen wrażeń i niezapomnianych chwil dla uczniów pamiętających w przedświątecznym czasie o czworonogach.

Młodzież z klasy II TC razem z wychowawczynią Joanną Balcerzak pragną podziękować wszystkim uczniom ZSB za pomoc w przeprowadzeniu tej pieknej akcji i złożenie datków.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.