Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski wraz z wiceprezydent Adrianą Miłoś spotkał się dziś (20.07.) z nowymi trenerami trzech mieleckich drużyn, które niebawem rozpoczną ligowe zmagania w ekstraklasie piłki nożnej i piłki ręcznej oraz w I lidze siatkówki kobiet.

Życzenia sukcesów podczas pracy w Mielcu odebrali Adam Majewski (PGE FKS Stal Mielec), Rafał Gliński (SPR Stal Mielec) oraz Przemysław Michalczyk (SPS Stal Mielec)

W spotkaniu uczestniczyli także prezesi mieleckich klubów – Jacek Klimek, Roman Kowalik i Paweł Warzecha. Podczas rozmowy dyskutowano o aktualnej sytuacji w drużynach, które są sportowymi wizytówkami naszego i których meczami interesują się liczne rzesze mieleckich kibiców.

Jako pierwsi do ligowej rywalizacji przystąpią ekstraklasowi piłkarze PGE FKS Stali Mielec, którzy już w najbliższy piątek 23 lipca o godzinie 18.00 zmierzą się w Niecieczy z beniaminkiem Bruk Bet Termaliką.

Z kolei zarówno piłkarze ręczni SPR Stali Mielec jak i siatkarki SPS do rozgrywek przystąpią dopiero we wrześniu. Obie drużyny pod okiem nowych szkoleniowców rozpoczęły okresy przygotowawcze.

Edward Tabor
Data publikacji: