Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mielec

Mamy ważną informację dla wystawców, którzy planują przygotowanie stoisk wystawienniczych na Powiatowym Jarmarku Świątecznym w Mielcu. Pozostało jeszcze 15 wolnych miejsc w drewnianych domkach.

Powiatowy Jarmark Świąteczny w Mielcu wraca w tym roku po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19. Odbędzie się 12 grudnia br. na mieleckim Rynku.

Do dyspozycji wystawców oddamy powierzchnię wystawienniczą w sercu mieleckiego Rynku o łącznej powierzchni ok. 250 mkw.

Na ten moment dysponujemy jeszcze 15 spośród 32 miejsc wystawienniczych o powierzchni 3 mkw w drewnianych domkach. Koszt najmu miejsca w domku to 130 zł. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o przyznaniu „połówek” domków zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Cały czas udostępniamy także powierzchnię wystawcom, którzy chcą przygotować stoiska we własnym zakresie, z wykorzystaniem swoich namiotów. Koszt: 22 zł/mkw. Minimalna powierzchnia do wynajęcia to 2 mkw.

Warunkiem udziału w jarmarku jest wypełnienie karty zgłoszenia i przekazanie jej wraz z dowodem wpłaty w terminie do 3 grudnia 2021 roku do Biura Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu – osobiście, przy ul. Wyspiańskiego 6, pok. 321 lub e-mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do dołączenia do grona wystawców zapraszamy w szczególności artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszenia, ośrodki kultury oraz firmy i instytucje chcące zaprezentować towary i produkty o tematyce bożonarodzeniowej.

Szczegóły dotyczące naboru, karty zgłoszeniowe, regulamin imprezy i inne ważne informacje dla wystawców znajdziecie pod adresem: https://powiat-mielecki.pl/aktualnosci/wraca-swiateczny-jarmark-zapraszamy-wystawcow-1906.html.

Wszelkie pytania można kierować do biura Organizatora: Biuro Promocji i Informacji pod nr tel.: (17) 78 00 493, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub osobiście ul. Wyspiańskiego 6, pok.: 321 (III p.).

ms

Galeria zdjęć