Pracownicy produkcji pilnie poszukiwani. Możliwość pracy na wakacje

Fabryka w Zawadzie k. Dębicy rozbudowuje swój zespół i oferuje nowe możliwości zawodowe mieszkańcom z okolic Ropczyc, Wielopola Skrzyńskiego, Brzostka, Nagoszyna, Pilzna i wielu okolicznych miejscowości. W ofercie transport pracowniczy z ponad 20 lokalizacji, bogaty system premiowy i możliwość pracy od zaraz, bez doświadczenia.

Osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny, mogą liczyć na umowę o pracę na pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie powiększone o premie i dodatki, niezbędne szkolenia i szanse na nawiązanie dłuższej współpracy, nie tylko sezonowo – zależnie od potrzeb kandydata.

Każdy zatrudniony ma możliwość korzystania z benefitów w ramach programu ManpowerGroup Premium (karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego czy kuponów zniżkowych). Firma oferuje również transport pracowniczy z poniższych miejscowości:

  • Dębica,

  • Wielopole Skrzyńskie, Glinik, Broniszów, Łączki Kucharskie, Okonin,

  • Ropczyce, Brzezówka, Lubzina,

  • Brzostek, Zawadka Brzostecka, Kamienica Dolna, Jaworze Górne, Bielowy, Strzegocice, Pilzno, Parkosz, Podgrodzie,

  • Nagoszyn, Korzeniów, Bobrowa, Wola Żyrakowska, Żyraków.

Kompetencje mile widziane u kandydatów aplikujących do zakładu w Dębicy to przede wszystkim otwartość na pracę 3-zmianową i zdolności manualne.

Osoby, które chcą podjąć pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie, działającym na arenie międzynarodowej, mogą przesyłać swoje dokumenty aplikacyjne za pośrednictwem formularza LINK lub – w celu uzyskania dodatkowych informacji – kontaktować się telefonicznie: +48 506 896 119.