W miniony piątek Stal Mielec podejmowała niepokonaną do tej pory Cracovię. Po bardzo dobrym meczu biało-niebiescy wygrali 2:0. Czy to nadal niespodzianka?

Od początku sezonu drużyna prowadzona przez Adama Majewskiego zdobywa punkty niemal w każdym meczu. I nie ważne czy po drugiej stronie jest aktualny Mistrz Polski, czy niepokonana w tym sezonie drużyna czerwonych pasów. Podopieczni trenera Majewskiego zaskakują na boisku taktyką, mądrością oraz stałymi fragmentami gry, o których mówi już cała piłkarska społeczność. Dobra gra, taktyczne przygotowanie oraz wyjątkowa atmosfera na trybunach doprowadziły mielecką stal do zwycięstwa 2:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kamil Pestka (samobój) oraz Maciej Domański.

Piątkowy mecz piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy pomiędzy PGE FKS Stalą Mielec i Cracovią zobaczyło 6543 osoby. To oznacza, że dotychczasowy oficjalny rekord frekwencji na obecnym Stadionie Miejskim został pobity!

Wraz z początkiem roku Powiat Mielecki podpisał umowę o współpracy z klubem sportowym FKS Stal Mielec w ramach której, samorząd powiatowy wspiera mielecką drużyną w drodze po dawny blask. Umowa ta obowiązuje do 31 grudnia 2022 roku.

ar