UM Mielec: PŁYWANIE O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MIELCA

Na pływalni Smoczka w sobotę 25 lutego odbyły sięZawody Pływackie o Puchar Prezydenta Mielca Jacka Wiśniewskiego. W zawodach uczestniczyło 180 zawodników z 17 województw. W klasyfikacji medalowej zwyciężyli pływacy MKS IKAR Stal Mielec zdobywając łącznie 49 medali, w tym: 16 złotych, 19 srebrnych i 14 brązowych.
Medale dla mielczan zdobyli:
** Milena Berezak** I miejsce na 400 m st dowolnym, I na 200 m st grzbietowym, I miejsce na 3200 m st zmiennym, II na 200 m st dowolnym,
** Mikołaj Wilk** I miejsce na 100 i 200 m stylem klasycznym, I na 200 m st dowolnym, II na 200 m st grzbietowym, I na 100 m st zmiennym,
** Filip Blicharz** III miejsce na 100 m st klasycznym, II na 100 m st dowolnym, III na 100 m st zmiennym,
** Oliwia Trojnacka** II miejsce na 200 m st dowolnym,
** Karol Głaz** II miejsce na 100 i 200 m st klasycznym, III na 100 m st dowolnym, II na 100 m st zmiennym,
** Paulina Gąska** III na 400 m st dowolnym, II na 200 m st grzbietowym, III na 200 m st dowolnym,
** Adrian Ochalik** I miejsce na 100 m st dowolnym, I na 100 i 200 m st grzbietowym, I na 100 m st motylkowym,
** Pazdro Antoni** II miejsce na 100 i 200 m st grzbietowym i na 200 m st dowolnym, III na 100 m st dowolnym,
** Matylda Malec** I miejsce na 400 m st dowolnym, II na 200 m st grzbietowym, III na 200 m st dowolnym,
** Majka Ftara** II miejsce na 200 m st zmiennym, I na 100 m st motylkowym,
** Piotr Markowski** I miejsce na 200 m st zmiennym, II na 200 m st klasycznym, III na 100 m st klasycznym, II na 100 m st zmiennym,
** Apostolos Ftaras** II miejsce na 100 i 200 m st klasycznym, III na 200 m st dowolnym,
** Jakub Bąk** III miejsce na 100 i 200 m st zmiennym, III na 100 m st motylkowym,
** Oliwier Spandlowski** II miejsce na 200 m st dowolnym,
** Aleksandra Włoszczyna** III miejsce na 200 m st zmiennym.
Miejsce I zarówno w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym jak i zmiennym wywalczyli chłopcy w składzie: Mikołaj Wilk, Adrian Ochalik , Karol Głaz i Filip Blicharz , a dziewczęta w tych samych sztafetach zajęły II miejsca płynąc w składzie: Paulina Gaska, Milena Berezak, Zuzanna Głogowska i Maja Ftara.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom MKS IKAR Stal Mielec osiągniętych wyników sportowych.













Urząd Miejski w Mielcu,
mielec.pl/plywanie-o-puchar-prezydenta-miasta-mielca/
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły

Mielecka uczennica technikum hotelarskiego została laureatką Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

Fisz Emade Tworzywo przywozi do Mielca ćwierć wieku dźwięków

Wieczory na pływalni w Mielcu nabierają tempa. Woda, muzyka i ruch po godzinach

Goleszów wybrał nowego sołtysa – funkcję objął Zdzisław Wiesław Kut

Borowa zamieniła się w wielkanocny stół pełen tradycji i nowych pomysłów

W Mielcu setki karateków ścierały się na matach, a hala MOSiR pracowała pełną parą

Stadion w kolorowych skarpetkach. Mielec szykuje integracyjny bieg

Mielec przed Wielkanocą zatańczy z Małymi Rzeszowiakami
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga: Stal Mielec – Wieczysta Kraków 3:1. Gospodarze z mocnym ciosem przy Solskiego](/images/mecz/thumbnails/stal-mielec-wieczysta-krakow-22032026-31.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga: Stal Mielec – Wieczysta Kraków 3:1. Gospodarze z mocnym ciosem przy Solskiego

Nauka pływania dla dzieci w Mielcu - ruszają zapisy na wiosnę

Smoczka po zmroku - nocne pływanie i sauna przyciągną mielecczan

W Chrząstowie na kilka godzin zniknie woda przez remont sieci

Smoczka zrobi przerwę w środku dnia. Basen zamykają przez zawody

