Redukcja cellulitu - profesjonalne zabiegi

Redukcja cellulitu to z pewnością marzenie wielu kobiet. Często mierzymy się z nieestetycznym cellulitem, który odbiera pewność siebie. Może on występować na brzuchu, udach, łydkach i w innych miejscach. Pamiętajmy o tym, że możemy postawić na skuteczne zabiegi antycellulitowe. Jaki zabieg wybrać? Dlaczego redukcja cellulitu jest tak popularna wśród kobiet?

Redukcja cellulitu - co warto wiedzieć?

Laserowe usuwanie cellulitu jest znane i cenione już od dłuższego czasu. Pamiętajmy o tym, że zabiegi na usuwanie cellulitu omówić trzeba ze specjalistą w trakcie darmowej konsultacji. Wskazaniem do zabiegu jest występowanie cellulitu w danym miejscu. A jakie są przeciwwskazania? Zabiegi nie są odpowiednie dla kobiet w ciąży, chorych na nowotwory, ze skłonnością do siniaków lub problemami z krzepliwością krwi.

Na szczęście redukcja cellulitu nie wymaga specjalnych przygotować. Stosujmy się do zaleceń kosmetologa. Plusem jest to, że redukcja cellulitu odbywa się w bezbolesny sposób. Co do przebiegu, jest on związany z daną metodą. Zazwyczaj stosuje się nowoczesne urządzenia, które są naprowadzane na skórę i wykazują określone działanie. Jak trzeba dbać o skórę po redukcji cellulitu? Dobrą praktyką jest stosowanie kosmetyków naturalnych, które będą lekko nawilżać cerę. Okazuje się, że redukcja cellulitu wpływa nie tylko na wygładzenie skóry, lecz także na jej odmłodzenie, dotlenienie i odżywienie. Osoby, które zdecydują się na zabieg, muszą wiedzieć, że zazwyczaj potrzebna jest seria kilku zabiegów, zgodnie z zaleceniami specjalisty.

Niezawodna i skuteczna redukcja cellulitu

Zabiegi na cellulit odznaczają się nie tylko skutecznością, lecz także sprawnym działaniem. W tym wypadku redukcja cellulitu może odbywać się na różne sposoby. Do wyboru mamy:

  • Mezoterapię - usuwanie cellulitu odbywa się tutaj za pomocą dostarczenia substancji odżywczej do naszej skóry. Kosmetolog wykorzystuje w tym celu specjalne urządzenia, działające sprawnie i dokładnie.
  • Kriolipolizę - zabiegi na usuwanie cellulitu tego typu korzystają z chłodzenia danych miejsc ciała. Co ciekawe, dodatkowo dzięki kriolipolizie można zmniejszyć tkankę tłuszczową.
  • Falę radiową - redukcja cellulitu w tej sytuacji sprawia, że nasza skóra staje się gładka i jędrna. Fala radiowa wpływa na zagęszczenie włókien elastyny oraz kolagenu, co pozwala działać skutecznie.
  • Zabiegi z głowicą zasysającą - kosmetolog sięga po unikalne rolki, które działają pod odpowiednim ciśnieniem. Przykładane są do skóry i mają za zadanie zmniejszać cellulit.

Redukcja cellulitu odbywa się z wykorzystywaniem nowoczesnych technologii i doświadczenia naszych specjalistów. Każda osoba jest traktowana indywidualnie, a zabieg dobieramy zgodnie z jej potrzebami. Dzięki temu można mieć pewność, że pomarańczowa skórka zostanie szybko zniwelowana” - mówi kosmetolog Karolina Formela

Redukcja cellulitu - specjalistyczne usługi

Gdzie można wykonać zabiegi redukujące cellulit? Co ciekawe, redukcja cellulitu odbyć się powinna w renomowanej placówce. Na uwagę zasługuje Clinica Cosmetologica. Kosmetolodzy z tej placówki mają doświadczenie i doskonale wiedzą, jak zająć się klientem i jego problemami. Placówka zapewnia przyjazną atmosferę i wiele propozycji.

Podsumowując, trzeba zauważyć, że usuwanie cellulitu nie musi być procesem trudnym i żmudnym. Istnieje wiele laserowych zabiegów, dających pożądane efekty.

Zapraszamy do naszych gabinetów:

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Tel. 791 604 604

Oraz

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Tel. 791 600 607