UM Mielec: Poświąteczna zbiórka choinek drugie życie dla choinki!

1 min czytania

Poświąteczna zbiórka choinek drugie życie dla choinki!

29 stycznia br. rozpoczyna się w naszym mieście poświąteczna zbiórka żywych choinek. Choinki odbierane będą sprzed posesji oraz z altan śmietnikowych w dniach 29.01-02.02.2024 r. zgodnie z harmonogramem

mielec.pl/wp-content/uploads/2024/01/Harmonogram-odbioru-choinek-2024.pdf

Przy okazji zbiórki choinek Prezydent zachęca wszystkich mieszkańców, którzy posiadają w swoich domach żywe drzewka w doniczkach do udziału w zbiórce Drugie życie dla choinki”.

Żywe drzewko z korzeniami, umieszczone w doniczce będzie można dostarczyć w dniach 31.01.2024 r. od godz.10:00 do 02.02.2024 r. do godz.10:00 do miejsca zbiórkitj. parking przy ul. Solskiego (pomiędzy Biblioteką Miejską a boiskami MOSIR).

Pozyskane drzewka zostaną posadzone na terenach miejskich, dzięki czemu drzewka zyskają drugie życie.

Urząd Miejski w Mielcu,

mielec.pl/poswiateczna-zbiorka-choinek-drugie-zycie-dla-choinki-2/

Autor: krystian