Sylwester w Mielcu z koncertem Wehikuł Czasu i szaloną zabawą DJ-a!

Już za kilka dni mieszkańcy Mielca będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu sylwestrowym, które odbędzie się na Placu Armii Krajowej. W programie koncert legendarnej grupy Wehikuł Czasu oraz zabawa z DJ-em, co z pewnością przyciągnie wielu miłośników dobrej muzyki i wspólnego świętowania.
- Muzyczna podróż w Mielcu na Sylwestra
- Co czeka na uczestników?
- Fajerwerki i wspólna zabawa
Muzyczna podróż w Mielcu na Sylwestra
31 grudnia, o godzinie 22:00, Plac AK w Mielcu zamieni się w tętniące życiem miejsce, gdzie mieszkańcy i goście będą mogli wspólnie pożegnać stary rok. Radosław Swół, Prezydent Mielca, zachęca wszystkich do przybycia:
Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Mielca oraz naszych gości do wspólnego świętowania Sylwestra. Przywitajmy Nowy Rok razem na Placu AK! Będzie to niezapomniana noc pełna dobrej zabawy i wyjątkowych chwil.”
Co czeka na uczestników?
W programie sylwestrowym zaplanowano wiele atrakcji, które z pewnością umilą czas spędzony na świeżym powietrzu. Główną atrakcją wieczoru będzie koncert zespołu Wehikuł Czasu, który przeniesie uczestników w muzyczną podróż przez największe hity lat 80. i 90. Dodatkowo, DJ Paweł Wacławik zadba o energetyczną atmosferę, serwując dynamiczne sety, które rozgrzeją publiczność do tańca.
Fajerwerki i wspólna zabawa
Na zakończenie wieczoru zaplanowano spektakularny pokaz fajerwerków, który z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. Organizatorzy zapewniają, że sylwestrowa noc w Mielcu będzie pełna radości, muzyki i wspólnego świętowania. Warto zarezerwować sobie ten czas i dołączyć do lokalnej społeczności, aby razem powitać Nowy Rok w wyjątkowy sposób.
Ostatnie Artykuły

W Trzcianie radar złapał 104 i 101 km/h - dwóch kierowców straciło prawa jazdy

Pięciu pijanych wpadło na drogach Mielca - policja sprawdziła 760 kierowców

Linia 45 ominie część Goleszowa podczas robót drogowych

Mielec szykuje wielkie święto dziecięcej piłki ręcznej z udziałem ponad 200 młodych graczy
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Chrobry Głogów – Stal Mielec 2:1. Pechowe gole przesądziły o wyniku](/images/mecz/thumbnails/chrobry-glogow-stal-mielec-17042026-21.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Chrobry Głogów – Stal Mielec 2:1. Pechowe gole przesądziły o wyniku

Młodzi z powiatu mieleckiego usiądą do rozmowy o biznesie i prawie

Siedem dekad razem. Jubilatów z Mielca połączyła praca, dom i wytrwałość

Książki dla dzieci i stypendia. W gminie Mielec rusza charytatywny konkurs

W Książnicach znów zagrają w szachy o puchar wójta gminy Mielec

Zamknięta droga między Mościskami a Trześnią. Autobusy jadą objazdem

Na mieleckich drogach policja odcięła kierowcom drogę ucieczki

Prawa pacjenta pod lupą podczas szkolenia online dla zainteresowanych

Złote gody w Mielcu osiemnaście par odebrało medale za pół wieku razem

