Obywatelska interwencja w Mielcu: Nietrzeźwa kierująca zatrzymana na drodze

W Mielcu doszło do niebezpiecznej sytuacji, która mogła zakończyć się tragicznie. Dzięki czujności obywateli i szybkiej reakcji policji udało się zapobiec poważnemu wypadkowi na drodze. Sprawdź, jak jedna osoba uratowała życie!
- Mielec na Wojska Polskiego z niebezpiecznym kierowcą
- Policja szybko reaguje na zgłoszenie
Mielec na Wojska Polskiego z niebezpiecznym kierowcą
Wczoraj, około godziny 6:00 rano, na ulicy Wojska Polskiego w Mielcu miała miejsce groźna sytuacja drogowa. Mieszkanka Mielca, jadąc do pracy, zauważyła pojazd marki Citroen, który poruszał się w sposób zagrażający innym uczestnikom ruchu. Kierująca tym autem jechała zygzakiem oraz na przeciwległej stronie jezdni, co wzbudziło podejrzenia świadków.
Świadek natychmiast podjęła działania zadzwoniła na policję i postanowiła spróbować zatrzymać nietrzeźwą kierującą. Wykazała się niezwykłą odwagą, trąbiąc w kierunku Citroena, co skłoniło kobietę do zatrzymania się. Gdy tylko auto stanęło, świadek wybiegła z samochodu i odebrała kluczyki ze stacyjki, uniemożliwiając dalszą jazdę.
Policja szybko reaguje na zgłoszenie
Na miejsce zdarzenia błyskawicznie przybyli funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Po przeprowadzeniu niezbędnych czynności okazało się, że 47-letnia kierująca była nietrzeźwa badanie wykazało ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Teraz kobieta musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami prawnymi, w tym wysoką grzywną oraz możliwością kary pozbawienia wolności do 3 lat.
Policja apeluje do mieszkańców Mielca o czujność i odpowiedzialność na drodze. Każda interwencja może uratować życie!
Ostatnie Artykuły

W Mielcu dzieci znów wskakują do wody - wraca nauka pływania

Legendy Stali znów rozgrzeją parkiet podczas Masters Handball Cup

Ruda jest już o krok od finału po mocnym półfinale w Tarnobrzegu

W Mielcu zagrają handballowi wyjadacze - do hali wejdzie 13 ekip

Lisy znów zostaną zaszczepione z powietrza i padł ważny apel do mieszkańców

Świąteczny weekend na mieleckich drogach - policja wyłapała pijanych i za szybkich

Saunowy wieczór w Mielcu - trzy seanse, 10 miejsc i zero dopłat

Dwie przejażdżki po 100 km/h i od razu stracili prawa jazdy

115 km/h na Al. Kwiatkowskiego w Mielcu - poranny rajd skończył się karą

O!PLA w Mielcu po raz pierwszy - widzowie sami rozstrzygną animowany konkurs
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Stal Mielec 1:2. Goście z Mielca skuteczniejsi po przerwie](/images/mecz/thumbnails/pogon-grodzisk-mazowiecki-stal-mielec-06042026-12.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Stal Mielec 1:2. Goście z Mielca skuteczniejsi po przerwie
![[PIŁKA RĘCZNA] Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Handball Stal Mielec 22:27 w ORLEN Superlidze. Cenne zwycięstwo mielczan na trudnym terenie](/images/mecz/thumbnails/rebud-kpr-ostrovia-ostrow-wielkopolski-handball-stal-mielec-04042026-2227.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – Handball Stal Mielec 22:27 w ORLEN Superlidze. Cenne zwycięstwo mielczan na trudnym terenie

Smart ławka przy Dąbrówki pokazuje, jak Mielec łączy odpoczynek z energią

