Wieczorne seanse saunowe w MOSiR - poniedziałkowy relaks 29 grudnia

2 min czytania
Wieczorne seanse saunowe w MOSiR - poniedziałkowy relaks 29 grudnia

Zimowy wieczór w Mielcu można spędzić inaczej niż przy kakao - w cieple sauny. MOSiR Mielec organizuje serię kameralnych seansów, które przeniosą atmosferę świątecznego czwartku na poniedziałek i dają szansę na prawdziwe odprężenie po świątecznym zgiełku.

  • Poniedziałkowy relaks w saunie oferuje trzy wieczorne seanse dla małych grup
  • Jak zapisać się i jak wejść na seans - zasady są proste i przejrzyste
  • Co zabrać ze sobą i jak wygląda harmonogram - praktyczne rzeczy dla uczestników

Poniedziałkowy relaks w saunie oferuje trzy wieczorne seanse dla małych grup

MOSiR Mielec zaplanował seanse na 29 grudnia w Pływalni Krytej Hali MOSiR - to propozycja dla tych, którzy szukają spokojnego rytuału saunowego. Seanse odbywają się o 19:00, 20:00 i 21:00 - każde wejście poprzedzone jest 15-minutową przerwą, kiedy sauna powinna być pusta (wejścia o 18:45, 19:45, 20:45) 🔥🙂.

Jak zapisać się i jak wejść na seans - zasady są proste i przejrzyste

Udział jest zarezerwowany dla osób, które mają bilet do strefy SPA - przy zakupie biletu do SPA wystarczy zgłosić chęć udziału w seansie i otrzyma się specjalny pasek uprawniający do wejścia. Na każdy seans wchodzi tylko 10 pierwszych osób zapisanych przy kasie - organizator podkreśla, że liczba miejsc jest ograniczona, więc warto zgłosić się bezpośrednio na miejscu. Udział w seansach jest wliczony w bilet do SPA - nie wymaga dodatkowych opłat. Udział w seansach jest wliczony w bilet do SPA - nie wymaga dodatkowych opłat.

Co zabrać ze sobą i jak wygląda harmonogram - praktyczne rzeczy dla uczestników

Uczestnicy powinni pamiętać, że seanse odbywają się w przestrzeni beztekstylnej - należy mieć ze sobą ręcznik lub odzież saunową - stroje kąpielowe są niedozwolone. Zalecane jest posiadanie dwóch ręczników; istnieje też możliwość wypożyczenia ręcznika na miejscu - 5 zł/szt.. Ręcznik można wypożyczyć na miejscu - 5 zł/szt. 🧖‍♀️🧖‍♂️

Grafik seansów:

  • 19:00 - seans (wejście o 18:45)
  • 20:00 - seans (wejście o 19:45)
  • 21:00 - seans (wejście o 20:45)

Seanse zaplanowano w poniedziałek 29 grudnia w zamian za wydarzenia zaplanowane pierwotnie na czwartek 25 grudnia. To kameralna okazja do relaksu po świątecznych obowiązkach - MOSiR Mielec proponuje wieczór z sauną dla tych, którzy chcą odpocząć w mniejszym gronie.

na podstawie: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu.

Autor: krystian