Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mielec

To prawdziwa gratka dla fanów jednośladów! Zapraszamy na zakończenie sezonu motocyklowego w Radomyślu Wielkim – impreza połączona będzie z piknikiem rodzinnym.

Wydarzenie zaplanowane na najbliższą sobotę, 25 września, objął swoim honorowym patronatem Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

Wspólne spotkanie motocyklistów rozpocznie Msza Święta dziękczynna na zakończenie sezonu o godzinie 12:00 w Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Radomyślu Wielkim.

Plenerową część imprezy otworzy parada motocyklowa planowana na godzinę 13:30 i gorący poczęstunek, czyli grochówka serwowana wprost z kuchni polowej od godziny 14:30.

Jak zapowiadają organizatorzy, wydarzeniu towarzyszyć będą atrakcje dla całych rodzin. To m.in. wspólny grill, zabawa na dmuchańcach oraz konkursy i zabawy dla najmłodszych uczestników spotkania.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Motocyklowe Moto Lewart z Radomyśla Wielkiego działające na terenie gminy od 2009 roku. Celem grupy jest nie tylko zrzeszanie miłośników motocykli, ale również podejmowanie działań na rzecz integracji lokalnych społeczności czy edukacji z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

ms

Galeria zdjęć