
?? 31. ????ł? ??Ś? ?????ł? ????? ? ???!
W ramach orkiestrowego grania, w naszym mieście przygotowano sporo atrakcji- będą koncerty, występy taneczne oraz liczne licytacje.
Zapraszamy w sobotę (28.01) od godz. 10.46 do Galerii Navigator, gdzie będzie się działo!
Melomanii będą mogli zobaczyć występy wielu zespołów muzycznych, m.in.
- Kameleon- z Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu,
- Mielecka Orkiestra Dęta,
- Mielecka Kapela Podwórkowa,
- Jazz Station.
Oprócz występów muzycznych będzie można podziwiać również:
- pokazy taneczne,
- pokazy karate,
- pokazy bokserskie.
Dodatkowo będzie można wziąć udział w warsztatach z ceramiki artystycznej oraz licznych licytacjach.
Z kolei 29 stycznia czeka nas Wielki Finał w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu.
Start o godz. 11:55 w CWP, gdzie czekać będą kolejne mieleckie zespoły muzyczne i atrakcje!
W przerwach będą licytacje gadżetów WOŚP.
Ponadto, w niedzielę na błoniach MOSiR Mielec odbędzie się V edycja biegu i marszu Nordic Walking z pomiarem czasu „Policz się z cukrzycą”
Zapisać można się przez stronę-
https://competitions.timekeeper.pl/policz-sie-z-cukrzyca-4,
Zainteresowani będą mogli wziąć udział w otwartych warsztatach oddechu transmodalnego!- warsztaty odbędą się w Mieleckim Centrum Jogi, przy ul. 3-ego Maja 10 w godzinach 17:00-20:00.
Dla fanów literatury również przygotowano coś specjalnego… “Orkiestrowa Giełda Książki’!- na którą zapraszamy od 15:00 do 19:00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu.
Zwieńczeniem finału będzie Teatr Ognia na Placu Armii Krajowej o godzinie 20:00.