Gorąco zapraszamy do udziału w Mieleckim Jarmarku Wielkanocnym

Jarmark odbędzie się w dniu 2 kwietnia od godz. 9:00 do 18:00 na Placu Armii Krajowej w Mielcu.

Przypominamy, że wystawcy wciąż mogą zgłaszać chęć udziału na adres mailowy organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr tel.: 504-702-253.

Zapraszamy wszystkich rzemieślników, rękodzielników i lokalnych wytwórców do zaprezentowania swoich wyrobów podczas tegorocznego Jarmarku.

Konkurs na Pisankę Wielkanocną

Jednocześnie informujemy, że do 2 kwietnia można brać udział w konkursie na pisankę wielkanocną. Konkurs polega na stworzeniu własnej, niepowtarzalnej pisanki wielkanocnej.

Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży, dorosłych, rodzin, grup formalnych i nieformalnych, szkół i przedszkoli (max. do 30 osób).

Zwycięzcę wybiorą mielczanie podczas głosowania internetowego.

Prace należy dostarczyć 2 kwietnia między godz. 10:00-16:00 na Plac Armii Krajowej- stoisko organizatora (Fundacja “Popieram Życie Miodem Słodzone”)

Na Jarmark Wielkanocny zapraszają Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski, Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu i Fundacja “Popieram Życie Miodem Słodzone.”

 

 

 

Weronika Krzak
Data publikacji: