1 czerwca rusza Rowerowa Stolica Polski.

Pierwszy raz w rywalizacji bierze udział miasto Mielec. Do zabawy może przystąpić każdy (bez względu na wiek), kto posiada telefon z systemem Android lub iOS i pobierze bezpłatną aplikację o nazwie Aktywne Miasta oraz zarejestruje się za pomocą adresu mailowego lub poprzez Facebooka.

Bezpośrednie linki do pobrania aplikacji:

Android: aplikacja Aktywne Miasta

iOS: aplikacja Aktywne Miasta

Uczestnik nie musi być mieszkańcem miasta, ani powiatu, nie musi przebywać nawet na terenie kraju, wystarczy, że w aplikacji wybierze miasto, dla którego chce zbierać kilometry. Aby dołączyć do treningu, po instalacji aplikacji i rejestracji:

na ekranie głównym – dolna belka należy kliknąć: > rywalizacje > publiczne > Trening RSP 2023 i tutaj wybrać: miasto Mielec > rodzaj: ogólny > grupa ogólna (lub inna dostępna) > dołącz.

Od tego momentu, przed każdym treningiem należy uruchomić aplikacje, włączyć GPS w telefonie i ruszać w drogę.
Po zakończonym treningu, aby go zapisać należy przytrzymać kwadrat STOP i poczekać aż z ekranu zniknie okrąg.

Pamiętajcie, że możecie połączyć swoje urządzenie marki Garmin z aplikacją Aktywne Miasta (uprzedzając pytania – na tę chwilę jest to „tylko” Garmin). Dzięki powiązaniu kont, podczas przejazdów nie będzie konieczne uruchamianie treningu na telefonie*, do tego celu wystarczy tylko Garmin. Po zakończeniu przejazdu, zostanie on automatycznie synchronizowany z aplikacją Aktywne Miasta.

Wszystkich zainteresowanych rywalizacją o Puchar Rowerowej Stolicy Polski zapraszamy do dedykowanej grupy na facebooku, gdzie najszybciej można uzyskać odpowiedzi na pytania związane z zabawą:

Rowerowa Stolica Polski-kręcimy dla Mielca | Facebook

 

Anna Jajkiewicz
Data publikacji: