Wyjątkowy prezent na chrzest – co warto podarować dziecku z tej okazji?

Chrzest to zazwyczaj pierwszy sakrament, jakiego doświadcza dziecko wychowywane w wierze chrześcijańskiej. Celebrowaniu tego wydarzenia najczęściej towarzyszy uroczysty obiad, na który zapraszani są bliscy, a także obdarowywanie malucha różnymi upominkami, które w większym stopniu nawiązują do istoty sakramentu, jaki ten właśnie przeszedł. Ponieważ chrzest jest wydarzeniem niepowtarzalnym, warto dobrać z tej okazji prezent o odpowiednim charakterze – dobrze, by był to przedmiot pamiątkowy oraz efektowny. Warto zaplanować go z odpowiednim wyprzedzeniem oraz dbałością o to, by był unikatowy.

Trwały prezent na chrzest, czyli dlaczego warto podarować dziecku biżuterię?

Jedną ze świetnych pamiątek z okazji chrztu świętego może okazać się złota bransoletka z imienną dedykacją w postaci lśniącego grawerunku. Złoto od zawsze uchodzi za cenny kruszec; niegdyś był on przeznaczony wyłącznie dla królów oraz wysoko postawionych członków społeczeństwa, jednak dziś obdarowujemy nim osoby dla nas ważne, by przekazać, jak wiele znaczą w naszym życiu. Złota bransoletka podarowana dziecku to dodatek, który jest w stanie przetrwać latami. Wszystko dzięki jakości próby 585. Taki prezent na chrzest może okazać się doskonałą pamiątką, która być może kiedyś zostanie przekazana kolejnym pokoleniom. Biżuteria stanowi niezwykle uniwersalny prezent; można ją podarować zarówno chłopcu, jak i dziewczynce. Sklep Murrano daje swoim klientom możliwość naniesienia dedykacji nie tylko bezpośrednio na biżuterii, lecz również na tabliczce załączanej do gustownego opakowania – w ten sposób na bransoletce można zamieścić imię dziecka i datę sakramentu, zaś na tabliczce złożyć maluchowi najserdeczniejsze życzenia.

Trwały prezent na chrzest, czyli dlaczego warto podarować dziecku biżuterię?

Książkowy prezent na chrzest – opowieści biblijne w twardej oprawie

Szukasz wartościowego upominku z okazji chrztu świętego? Zastanów się nad zakupem ilustrowanej „Biblii” dedykowanej najmłodszym. Księga mieści w sobie historie i opowieści, które powinien znać każdy chrześcijanin. Niemal każda ze stron pokryta jest ilustracjami w jasnych, żywych kolorach. Dzięki wysokiej przejrzystości tekstu, czyta się je w łatwy i przyjemny sposób. Dodatkowo przedmiot zapakowany jest w piękne, drewniane pudełko, na które można nanieść dowolny grawerunek. Tak oprawiony prezent na chrzest ze sklepu Murrano jest już gotowy do podarowania dziecku, które przechodzi swój pierwszy sakrament razem ze wsparciem rodziny. Jednym z książkowych prezentów na chrzest jest album, który można wypełnić zdjęciami z tego wyjątkowego wydarzenia i nie tylko. Starannie zaprojektowany, pomieści w sobie około 500 zdjęć pełnych emocji.

Książkowy prezent na chrzest – opowieści biblijne w twardej oprawie

Niezwykły prezent na chrzest w postaci lampki-ramki z wydrukiem

Szukasz niesamowitej pamiątki z okazji chrztu świętego swojej pociechy? Spersonalizowana lampka z podświetleniem LED i nadrukiem na bazie zdjęcia to doskonały pomysł na awangardowy prezent, który każdego wieczora będzie obejmował pokoik dziecka delikatnym światłem. Ramka wykonana jest z wytrzymałej plexy, a solidna, drewniana podstawka nadaje ozdobie niemałego szyku i elegancji. Lampkę można podłączyć do komputera lub bezpośrednio do gniazdka z wejściem USB – spersonalizowana, ma możliwość wyboru koloru oświetlenia. Piękna statuetka na pewno wyróżni się na tle innych prezentów, oczarowując malucha.

Niezwykły prezent na chrzest w postaci lampki-ramki z wydrukiem

Osobisty prezent na chrzest z grawerem to zawsze dobry wybór!

Możliwość naniesienia grawerunku na gadżet jest w stanie uczynić go jedynym w swoim rodzaju. W dzisiejszych czasach skompletowanie awangardowego prezentu z okazji chrztu stanowi nie lada wyzwanie; szereg opcji do wyboru może spowodować niemały mętlik w głowie, finalnie znacznie opóźniając sam proces decyzyjny. Wyborem, który zawsze jest swoistym strzałem w dziesiątkę, jest spersonalizowany prezent na chrzest, który nawiązuje do tego niezwykłego dnia, którego doświadcza się tylko jeden raz w życiu – w dodatku najczęściej jako nie do końca świadome sytuacji dziecko. Przedstawione propozycje prezentowe to upominki, które będą w stanie przetrwać wiele lat, przypominając o niezwykłym dniu pierwszego sakramentu jakim jest chrzest święty.