Utrudnienia na trasie Jaślany – Józefów od 24 czerwca
Od 24 czerwca mieszkańcy Jaślan i Józefowa muszą przygotować się na utrudnienia w ruchu drogowym. Zamknięcie drogi powiatowej Nr 1 137R jest spowodowane pracami remontowymi.
  1. Całkowite zamknięcie drogi powiatowej Nr 1 137R.
  2. Remont planowany od 24 czerwca.
  3. Prace prowadzone przez Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A.
  4. Przepraszamy za utrudnienia.

Od 24 czerwca mieszkańcy Jaślan i Józefowa napotkają na spore utrudnienia w ruchu drogowym. W miejscowościach tych planowane jest całkowite zamknięcie drogi powiatowej Nr 1 137R w związku z prowadzonymi tam pracami bitumicznymi.

Roboty będą realizowane w ramach zadania „Remont drogi Nr 1 137R klasy „L” relacji Jaślany – Józefów w km 0+010-0+036 i w km 0+051-4+000”. Prace te są niezbędne, aby poprawić stan techniczny drogi i zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników.

Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A., które poinformowało o konieczności zamknięcia trasy. Mieszkańcy oraz osoby korzystające z tej drogi muszą liczyć się z tymczasowymi niedogodnościami.

Zachęcamy do śledzenia lokalnych informacji dotyczących objazdów i alternatywnych tras, aby zminimalizować ewentualne trudności w podróżach. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

MAPA OBJAZDÓW

Zapewnienie mieszkańcom bezpiecznej i komfortowej infrastruktury drogowej jest priorytetem, dlatego prosimy o cierpliwość i zrozumienie w czasie realizacji tych ważnych prac remontowych.


Na podstawie: Starostwo Powiatowe w Mielcu