Rodzinne powitanie lata na basenach odkrytych w Mielcu już 7 lipca!
Zapraszamy wszystkich mieszkańców na wyjątkową imprezę rodzinną, która zainauguruje lato na miejskich basenach odkrytych! Już 7 lipca 2024 roku, w godzinach od 14:00 do 18:00, czekają na Was liczne atrakcje wodne i sportowe, które z pewnością zapewnią mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Rodzinna zabawa na powitanie lata

Prezydent Radosław Swół oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszają na coroczną imprezę, która stanie się doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu i zabawy. W tym roku, wydarzenie to będzie wyjątkowe, gdyż zakończy się ekscytującą dyskoteką Piana Party, której nie można przegapić.

Jednym z głównych partnerów strategicznych wydarzenia jest znana firma Dobrowolscy, która zadba o to, aby wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się smakołykami z grilla, w tym pysznymi hot-dogami i kiełbaskami. To doskonała okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i skosztować wyśmienitych potraw.

Atrakcje dla najmłodszych

Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji, które zapewnią im mnóstwo radości i rozrywki. W strefie dla dzieci będą mogły bawić się śladami dinozaurów, uczestniczyć w animacjach z Kinder SID-em, a także zatańczyć podczas dyskoteki piana party. Dodatkowo, dzieci będą mogły ozdobić swoje włosy kolorowymi warkoczykami i zrobić sobie tatuaże z Decor4you. Nie zabraknie również zabaw, konkursów oraz konsultacji z gabinetem neurologopedycznym "Mówię", a także dużych kolorowanek przygotowanych przez Medical School.

Sportowe wyzwania dla każdego

Dla miłośników sportu przygotowano wiele atrakcji, które pozwolą na aktywne spędzenie czasu. W strefie sportowej odbędą się wyścigi na wodnym torze przeszkód dla dzieci i młodzieży oraz rodzinne wyścigi na deskach SUP. Dodatkowo, Extreme Fitness zaprasza na zajęcia Zumby oraz zawody w wielokrotnym wyciskaniu sztangi dla kobiet i mężczyzn. Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o wojsku, przygotowano stoisko Wojskowego Centrum Rekrutacji.

Gastronomiczne niespodzianki

Impreza nie mogłaby się obyć bez strefy gastronomicznej, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Firma Froneri przygotowała słodką i mroźną niespodziankę, natomiast Dobrowolscy zapewnią niespodzianki i nagrody dla uczestników konkursów i zabaw sportowych. Fratelli zadba o pyszne jedzenie oraz nagrody w konkursach.

Patronat medialny i zakończenie

Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym przez Hej Mielec, Koso, W Cieniu Jupiterów oraz Radio Leliwa. To będzie niezapomniany dzień pełen radości, atrakcji i wodnych zabaw dla całej rodziny! Zabierzcie swoich bliskich i przyjaciół i dołączcie do nas podczas powitania lata!


Na podstawie: UM Mielec