Pożar przy ul. Kredytowej w Mielcu - 78-latek trafił do szpitala po nocnym zdarzeniu

Nocny pożar w domu przy ul. Kredytowej obudził służby po godzinie 2. Jedna osoba została przewieziona do szpitala, a policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia.
- Co wydarzyło się w Mielcu przy ul. Kredytowej
- Działania straży i policji w Mielcu
Co wydarzyło się w Mielcu przy ul. Kredytowej
Po północy, tuż po godzinie 2, w jednym z domów jednorodzinnych przy ul. Kredytowej wybuchł pożar. Ogień objął jedno z pomieszczeń mieszkalnych — spaliły się meble i inne przedmioty znajdujące się w pokoju. W budynku przebywał 78-letni właściciel; mężczyzna doznał obrażeń wymagających pomocy medycznej i został przewieziony do szpitala.
Działania straży i policji w Mielcu
Na miejsce przybyły zastępy Państwowej Straży Pożarnej, które przystąpiły do gaszenia i zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Patrol policji zabezpieczył teren i przeprowadził szczegółowe oględziny. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Mielcu sporządzili dokumentację procesową; zebrane materiały są obecnie analizowane, co ma pozwolić na ustalenie przyczyn i przebiegu pożaru.
Informacje o zdarzeniu przekazała Komenda Powiatowa Policji w Mielcu; nad sprawą czuwa również Państwowa Straż Pożarna. Podkom. Bernadetta Krawczyk figuruje przy komunikacie jako osoba przekazująca dane o zdarzeniu.
na podstawie: Policja Mielec.
Autor: krystian