Wodne powroty w Mielcu: Pływalnia Smoczka znów działa, niecka i Whirlpool otwarte

1 min czytania
Wodne powroty w Mielcu: Pływalnia Smoczka znów działa, niecka i Whirlpool otwarte

W centrum Mielca znów słychać plusk — Pływalnia Smoczka została przywrócona do użytku po kontrolach jakości wody. Informację przekazał MOSiR Mielec, a basen i strefa relaksu czekają na mieszkańców.

  • Pływalnia Smoczka udostępnia ponownie nieckę sportową i Whirlpool mieszkańcom miasta
  • Kontrole potwierdziły normy i MOSiR Mielec zaprasza do korzystania z obiektu

Pływalnia Smoczka udostępnia ponownie nieckę sportową i Whirlpool mieszkańcom miasta

Po przeprowadzonych badaniach niecka sportowa oraz Whirlpool na Pływalni Smoczka zostały ponownie uruchomione. Wyniki analiz wykazały, że jakość wody spełnia wszystkie normy mikrobiologiczne, dlatego obiekt został dopuszczony do użytkowania. 🏊‍♀️

Kontrole potwierdziły normy i MOSiR Mielec zaprasza do korzystania z obiektu

Zgodnie z komunikatem MOSiR Mielec, zakończone badania dały zielone światło dla pływalni, co oznacza powrót regularnych wizyt dla osób chcących popływać lub skorzystać z jacuzzi. Pływalnia Smoczka jest ponownie dostępna dla mieszkańców, a zarządca obiektu zachęca do korzystania z udostępnionych atrakcji.

na podstawie: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu.

Autor: krystian