Powiat Mielec: Ostatnie dni konkursu. Zaprojektuj logo powiatu!

Poszukujemy oryginalnego logo dla samorządu oraz pomysłu na kojarzący się z nim produkt turystyczny. Nabór projektów potrwa jeszcze do 18 września.
Konkurs jest skierowany przede wszystkim do grafików komputerowych, projektantów, asystów plastyków oraz osób i firm zajmujących się projektowaniem reklamowym. Nie ma jednak przeszkód, by swoich sił spróbowali także inni zainteresowani - niekoniecznie związani zawodowo z tą dziedziną, a mogący pochwalić się znajomością obsługi programów graficznych i nietuzinkową kreatywnością.
W ramach konkursu organizator oczekuje zaprojektowania:
- logo powiatu obejmującego rysunek (symbol inny niż herb powiatu), tożsamego z obowiązującym hasłem promocyjnym Powiatu Mieleckiego tj. Dzień dobry”
- produktu turystycznego będącego symbolem powiatu. Może to być np. maskotka lub inna pamiątka, która byłaby kojarzona z Powiatem Mieleckim.
- Poszukujemy projektów, które będą kojarzyć się z powiatem mieleckim, jego historią, kulturą, przyrodą lub innymi walorami charakterystycznymi dla tego terenu i jego społeczności. Projektów, które z jednej strony będą tożsame z lokalną tradycją, a z drugiej świeże i nowoczesne podkreśla starosta mielecki Stanisław Lonczak. Wierzę, że to właśnie sami mieszkańcy i sympatycy naszego powiatu, dysponując własnymi skojarzeniami, doświadczeniami i umiejętnościami, będą w stanie stworzyć coś, co w identyfikacji wizualnej powiatu pozostanie na długie lata dodaje.
Zaprojektowane logo oraz produkt turystyczny staną się symbolami Powiatu Mieleckiego wykorzystywanymi do celów popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych i identyfikacyjnych. Znajdą się więc na gadżetach reklamowych, papierze firmowym, wydawnictwach, ulotkach, plakatach, nośnikach elektronicznych i grafice internetowej.
Dla zwycięzcy przewidziano nagrodę pieniężną wysokości 2000 zł.
Termin nadsyłania prac mija 18 września br.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie odsyłamy do szczegółowego regulaminu, w którym znajdują się informacje dotyczące przedmiotu konkursu, warunków uczestnictwa, wymagań projektowych, kryteriów oceny, nagród oraz prawa własności i prawa wykorzystania zwycięskiego projektu.
ms
powiat-mielecki.pl/aktualnosci/ostatnie-dni-konkursu-zaprojektuj-logo-powiatu-1323.html
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły

Mielecka uczennica technikum hotelarskiego została laureatką Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

Fisz Emade Tworzywo przywozi do Mielca ćwierć wieku dźwięków

Wieczory na pływalni w Mielcu nabierają tempa. Woda, muzyka i ruch po godzinach

Goleszów wybrał nowego sołtysa – funkcję objął Zdzisław Wiesław Kut

Borowa zamieniła się w wielkanocny stół pełen tradycji i nowych pomysłów

W Mielcu setki karateków ścierały się na matach, a hala MOSiR pracowała pełną parą

Stadion w kolorowych skarpetkach. Mielec szykuje integracyjny bieg

Mielec przed Wielkanocą zatańczy z Małymi Rzeszowiakami
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga: Stal Mielec – Wieczysta Kraków 3:1. Gospodarze z mocnym ciosem przy Solskiego](/images/mecz/thumbnails/stal-mielec-wieczysta-krakow-22032026-31.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga: Stal Mielec – Wieczysta Kraków 3:1. Gospodarze z mocnym ciosem przy Solskiego

Nauka pływania dla dzieci w Mielcu - ruszają zapisy na wiosnę

Smoczka po zmroku - nocne pływanie i sauna przyciągną mielecczan

W Chrząstowie na kilka godzin zniknie woda przez remont sieci

Smoczka zrobi przerwę w środku dnia. Basen zamykają przez zawody

