Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mielec

Mimo pandemicznych obostrzeń udało się w naszym mieście po raz trzeci zorganizować Miejskie Walentynki w Kinie Galaktyka.

Ponowne otwarcie kin z dostępnością 50 procent miejsc na widowni sprawiło, że można było w niedzielne popołudnie 14 lutego zaprosić mieszkańców Mielca na walentynkowy seans w ramach którego na ekranie Kina Galaktyka wyświetlono polską komedię romantyczną „Jak poślubić milionera” z Aleksandrą Sochą w roli głównej.

Bilety na film można było zdobyć w konkursie ogłoszonym na facebooku Urzędu Miejskiego – wystarczyło odznaczyć osobę z którą z okazji Walentynek 2021 chcieliśmy wybrać się do kina. Jak co roku mielczanie chętnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie.

Po wielomiesięcznej przerwie w funkcjonowaniu kin widzów na seansie witał Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski: – Cieszę się ze spotkania z Państwem. Miło wreszcie zobaczyć widzów na widowni naszego kina, które tak długo było zamknięte.

Niestety ze względu na trudne warunki atmosferyczne nie doszła do skutku druga impreza walentynkowa jaką chciano zorganizować w naszym mieście. Ze względu ostrzeżenia IMGW o silnym wietrze odwołano seanse kina samochodowego, które miało być zainstalowane na parkingu MOSiR przy ulicy Sportowej.

Edward Tabor
Data publikacji: