UM Mielec: RUSZA BUDOWA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH DLA MIESZKAŃCÓW MIELCA

W Urzędzie Miejskim w Mielcu w dniu 7 lipca 2023 r. podpisana została umowa pomiędzy Gminą Miejską Mielec, a firmą SOLAR WÓJCIK z siedzibą w Ostrowach Baranowskich (G. Cmolas).
Umowa dotyczy wykonania instalacji fotowoltaicznych na terenie nieruchomości prywatnych należących do mieszkańców Gminy Miejskiej Mielec, o różnej mocy dla łącznie ok. 180 obiektów. Instalacje będą montowane u mieszkańców, którzy brali udział w naborze deklaracji, który odbył się w kwietniu br.
W zakresie umowy jest wykonanie dokumentacji projektowej (dla każdego obiektu osobny projekt) wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją prac montażowych, dostawę urządzeń, wykonanie prac budowlano-montażowych, uruchomienie i przeprowadzenie procedury włączenia do sieci OSD mikroinstalacji fotowoltaicznych wraz z przeprowadzeniem instruktażu dla użytkowników obiektów w zakresie obsługi instalacji oraz serwisowanie instalacji w okresie gwarancji i rękojmi.
Termin realizacji całości przedmiotu umowy to 120 dni od dnia zawarcia umowy (tj. do 04.11.2023 r.), a łączna wartość kontraktu 3 068 778 zł brutto.
Instalacje dla mieszkańców z wcześniejszych naborów w ramach projektu pn.: Poprawa jakości powietrza poprzez montaż instalacji OZE w gospodarstwach domowych z terenu Gminy Miejskiej Mielec”realizowane są przez firmę Flexipower Group Sp. z o.o., z którą umowa została podpisana w dniu 7 lutego 2023 r. Umowa dotyczy wykonania instalacji fotowoltaicznych na terenie nieruchomości prywatnych należących do mieszkańców Gminy Miejskiej Mielec, o różnej mocy dla łącznie ok. 420 obiektów.**** Termin realizacji całości przedmiotu tej umowy to 300 dni od dnia zawarcia umowy (tj. do 04.12.2023 r.), a łączna wartość kontraktu 6 987 014,19 zł brutto.****
Projekt jest współfinansowany ze środków instrumentu REACT-EU w ramach działania 11.2 ROZWÓJ OZE REACT-EU Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 20142020.
Urząd Miejski w Mielcu,
mielec.pl/rusza-budowa-instalacji-fotowoltaicznych-dla-mieszkancow-mielca/
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły

Mielecka klasa lotnicza dostała szybowiec, o którym marzą przyszli piloci

Mielec będzie robił kraszanki - darmowe warsztaty w Galerii ESCEK

Hala przy ZSO nr 1 w Mielcu weszła do finału ogólnopolskiego konkursu

Szpitale powiatowe ostrzegają przed finansową pułapką w diagnostyce NFZ

W Przecławiu ekologia weszła w grę razem ze sportem i dzieciom spodobał się ten miks

Audi zatrzymane na nocnej trasie - 53-latka miała 2,39 promila

Młodzi wokaliści sięgnęli po wzruszenie w konkursie o Monte Cassino

W SDK jurorzy stanęli przed ścianą kolorów i musieli wybrać z ponad 400 pisanek

Kabaret Skeczów Męczących wraca do Mielca z jubileuszem i nowymi skeczami

Połowa ceny na Smoczce - popołudnia w wodzie kuszą mocniej
![[PIŁKA RĘCZNA] Handball Stal Mielec – Orlen Wisła Płock 16:34 w ORLEN Superlidze – lider zbyt mocny dla mielczan](/images/mecz/thumbnails/handball-stal-mielec-orlen-wisla-plock-27032026-1634.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Handball Stal Mielec – Orlen Wisła Płock 16:34 w ORLEN Superlidze – lider zbyt mocny dla mielczan

Nowy, ogromny salon rowerowy w Rzeszowie. Ponad 500 rowerów i tor testowy dla klientów

Rower zniknął spod szkoły w Mielcu - policja odnalazła go po kilku godzinach

