Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Mielec

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR s.a. wspólnie z Fundacją Kubek Biznesu jest organizatorem wydarzenia w ramach programu „FIRMY JUTRA”.

Dzięki realizowanym przez Google i PFR w strategicznym partnerstwie z Operatorem Chmury Krajowej organizujemy w Mielcu program „Firmy Jutra”.

Program polega na szkoleniach online dla przedsiębiorców z zakresu narzędzi internetowych wspierających sprzedaż i organizację firmy. W ramach współpracy współorganizujemy cykl szkoleń dla firm z Mielca i z okolic. Szkolenia są bezpłatne, skierowane do każdej mikro, małej i średniej firmy, która chce rozpocząć lub rozwinąć sprzedaż w internecie. Można również zrezygnować w każdej chwili bez żadnych konsekwencji.

W ramach programu przedsiębiorcy otrzymują bezpłatnie:

  • Indywidualną konsultację z doradcą Google, który w trakcie godzinnej sesji wskaże konkretne rozwiązania dla wybranej firmy i opracuje indywidualny plan rozwoju;
  • Dedykowany kurs wideo z zakresu marketingu internetowego od Google dostępny tylko dla uczestników programu oraz praktyczne szkolenia od PFR i OChK;
  • Zaproszenie na cotygodniowe dyżury z doradcą i dostęp do ćwiczeń utrwalających wiedzę;
  • 3-miesięczny okres wsparcia w zakresie wprowadzania zmian.

Pierwsze szkolenie pt. „Jak z pomocą internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości?” odbędzie się 30.09.2021, o godz. 11:00.

Link do zapisów: https://events.withgoogle.com/firmy-jutra-dolacz/

Autor informacji: Paulina Lonczak, Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A.

Joanna Szteliga-Pomykała
Data publikacji: