„FOTOGRAFIE Z DAWNEJ PRACY” SPRÓBUJ SZCZĘŚCIA I WYGRAJ NAGRODĘ

Chcielibyśmy zobaczyć fotografie przedstawiające Twoje dawne stanowisko pracy na przełomie XX/XXI w. Niezależnie od tego jaki zawód wykonywałeś, chcielibyśmy serdecznie zaprosić się do zabawy! Z pewnością posiadasz wiele zdjęć z tego okresu w pamiątkowych albumach.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy mieć ukończone 50 lat, mieszkać w województwie podkarpackim lub lubelskim oraz mieć chęci podzielenia się z portalem Aplikuj.pl częścią swojej historii związanej z dawnym życiem zawodowym. Jeśli spełniasz te warunki jesteś wzorem uczestnika tejże edycji konkursu.

Odszukaj fotografie i uzupełnij internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie. Zgłoszenie można wysłać najpóźniej do 16 października 2022 roku, później nie będą one brane pod uwagę. Można to zrobić samodzielnie lub z pomocą bliskich.

Zwycięzcy zdobędą atrakcyjne nagrody, a na wyróżnionych czekają świetne książki i gadżety. Wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone w wyjątkowej galerii na naszej stronie konkursowej.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie