dieta pudełkowa

Wiele osób kojarzy dietę pudełkową ze sporymi kwotami, które trzeba wydać jednorazowo przy składaniu zamówienia. Czas obalić ten mit! Catering dietetyczny gwarantuje spore oszczędności czasu i finansów. Pozwala zadbać o zdrowie i uczy regularności w dbaniu o siebie. Sprawdź, co możesz zyskać, wybierając gotową dietę z dostawą pod Twoje drzwi! 

Realizuj swoje cele dietetyczne 

Wiele osób decyduje się na usługę cateringu dietetycznego ze względu na wsparcie w realizacji określonego celu na przykład redukcji wagi, poprawy parametrów krwi, budowę masy mięśniowej czy detoks organizmu. Dzięki pudełkom można robić to stopniowo i z głową. Catering dietetyczny pozwala również na wyrobienie w sobie nawyku jedzenia o regularnych porach, bez podjadania pomiędzy posiłkami. To spora oszczędność czasu - nie musisz już studiować tabeli wartości odżywczych w sklepie 

Ile kosztuje catering dietetyczny? 

Wiele osób rezygnuje z zamówienia ze względu na cenę. Zamówienie diety pudełkowej w zależności od firmy waha się najczęściej od 50 do 70 zł za dzień. Przy aktualnych cenach to obecnie koszt jednego obiadu w restauracji składającego się z jednego dania oraz napoju. W abonamencie otrzymujesz od 3 do 5 pełnowartościowych posiłków, gotowych do podgrzania lub jedzenia na zimno, dostarczonych pod drzwi Twojego mieszkania.

Możesz wygodnie zabrać je na uczelnię, do pracy czy nawet w podróż. Jeżeli zdecydujesz się na dłuższą współpracę, otrzymasz atrakcyjniejszą ofertę. Catering dietetyczny często oferuje również specjalne kody rabatowe, które pozwalają na obniżenie wartości koszyka. Warto potraktować to jako inwestycję w swoje zdrowie. Dodatkowo mając informację, ile trzeba zapłacić łatwiej zaplanować domowy budżet - płacisz raz i nie musisz martwić się wydatkami na jedzenie. 

Składanie zamówień na catering dietetyczny 

Dzięki rozwojowi różnego rodzaju platform, klienci mają do dyspozycji pełen przekrój cateringów działających w okolicy. Wystarczy wybranie odpowiedniej diety, kaloryczności i długości trwania subskrypcji. Na bieżąco możesz obserwować, jak zmienia się cena w zależności od wybranego planu. Z poziomu strony internetowej łatwo i sprawnie wybierz wariant, który Cię interesuje, czy określisz  jakich produktów chcesz unikać. Jeżeli nie wiesz jaką kaloryczność wybrać - skorzystaj z kalkulatora zamieszczonego na stronie. Dzięki niemu dowiesz się, jaki przedział kaloryczny pozwoli Ci osiągnąć cel i jaki catering dietetyczny Mielec wybrać. 

Oszczędzaj czas 

Gotowe dania to spora oszczędność czasu, szczególnie u osób pracujących w terenie czy na home office. Po posiłek można sięgnąć w każdej chwili, bez konieczności wychodzenia do sklepu, szukania przepisów czy wymyślania dań. Niektóre firmy oferują catering dietetyczny dla dzieci, co może stanowić świetny sposób na niejadka. Ładnie wyglądające, zdrowe dania zachęcają do jedzenia, a zaoszczędzony czas można spędzić wspólnie z pociechą na ulubionych aktywnościach. 

Catering dietetyczny to wygodna, sprawdzona opcja dla każdego, kto chce mieć kontrolę nad bieżącymi wydatkami, zyskać dodatkowy czas dla siebie lub bliskich, a także skutecznie unikać tłumów w sklepach podczas zakupów. Dasz się skusić?